Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prosíme o konstruktivní připomínky, které se budou vztahovat k našemu domu. Výbor SVJ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kočárkárna

(Čintalanová, 9. 11. 2017 17:22)

Ve vchodě 1163/6 je kočárkárna, ale když tam chci zaparkovat kočárek tak mám problém se tam vejít. Je tam uskladněno spoustu věcí a stále přibývají- pytle naplněné nevím čím,zavařeniny a staré krámy, které sem někdo odložil. Myslím si , že každý má sklep a tento prostor by měl zůstat volný na kola a kočárky.

úklid

(Smáhová, 25. 10. 2016 16:35)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda při úklidu je i povinnost utřít zábradlí. Nevím jak v ostatních vchodech, ale v 1163 se nemůžete o zábradlí opřít,jak je zaprášené. Děkuji za odpověď

Zamykání žebříků

(Josef Datko, 21. 9. 2014 20:24)

Dobrý den,
z důvodu požárních směrnic nejsou zamčeny žebříky. Na střechu nebo k strojovně výtahu,aby se tam někdo dostal musel by vylomit zámky, nebo rozbít okna.
S pozdravem Josef Datko

zamykání žebříků v 7. patře

(Karel Koliš, 19. 9. 2014 11:12)

Dobrý den - dotaz směřuje asi zejména na výbor:
netuším, jak to je řešené v jiných vchodech, ale v 1164 v 7. patře už několik let není zámek na žebříku, kterým se dá vylézt ke strojovně, případně na střechu.

Často ho využívají děti, kteří si takto "hrají" a lezou nahoru, občas samozřejmě technici k výtahu, apod. Dle mého to navíc usnadňuje cestu k solárním panelům, které mohou být snáze poničeny.

V minulosti byl na žebříku visací zámek, který zde nyní už není.

Mohl by výbor zařídit uzamčení tohoto žebříku (případně ve všech vchodech)? Děkuji za reakci.

Prádelna a výtah

(Josef Datko, 15. 9. 2014 17:46)

Dobrý den,
odpovím Vám na vaše dotazy:
1) Prádelny fungovali ještě za doby, kdy náš dům patřil městu. Před prodejem je město zrušilo a od té doby nejsou k dispozici. Myslím si však, že váš dotaz směřoval k vyúčtování. Tam se objevilo vyučtování a byla tam položka prádelna. Optimis do této kolonky napsal náhrady za odečty firmy BT Wuste. Když otočíte vyúčtování na druhém listě je to jasně napsané a vysvětlené. Je škoda, že to rovnou nenapsali do kolonky na prvním listě.
2) Výtah - Samozřejmě výtahy jsou v záruce, ale vylomené tlačítko je vandalismus a na to se záruka nevztahuje. Samozřejmě objednali jsme opravu, ale tu provedou až při některé kontrole výtahu, aby jsme zbytečně neplatili výjezd. Kdyby tlačítko nebylo funkční, objednáme je ihned. Platit se to bude z fondu oprav

Re: Prádelna a výtah

(Petra Besserová, 15. 9. 2014 19:21)

Dobrý den pane Datko,
děkuji za bleskovou odpověď a vysvětlení.
Ještě se zeptám, nefunguje tu někde, jako kdysi, tzv. sušárna? Na zimu by se to hodilo ;-).
Ještě jednou děkuji.
P.B.

Prádelna a výtah

(Josef Datko, 16. 9. 2014 0:14)

Dobrý večer,
samozřejmě funguje, v každem vchodě je jedna v suterénu. Informujte se o ní se zástupcem ve vašem vchodě. Při předání každého bytu by jste měli dostat také klíč od sušárny. Pokud jej nemáte, zeptejte se někoho ve vašem vchodě na zapujčení klíče a musíte si jej nechat udělat. Pokud by jste neuspěla, dejte vědět a podíváme se na to společně.
Zdravím Josef Datko

Re: Prádelna a výtah

(Petra Besserová, 16. 9. 2014 14:59)

Děkuji moc pane Datko.
Hezký den,
P.B.

Prádelna a výtah

(Besserová Petra, 15. 9. 2014 9:29)

Dobrý den,
mám dva dotazy:
1) Jak funguje (kde ji najdu, co v ní je, kde se dají půjčit klíče? atd.) v našem domě prádelna?
2) Ve vchodě č. 1164/8 je ve výtahu rozbité tlačítko do sklepa. Je funkční, ale je nějaké vylomené či vlomené. U poměrně nového výtahu, který je určitě ještě v záruce, mi to přijde škoda. Dá se to opravit?
Děkuji za odpověď.
Petra B.

Vondroušova 1164, 6. patro

(Besserovi, 10. 1. 2014 10:54)

Dobrý den,
dnes 10.1.2014 po 4. hodině ráno z našeho patra odváděli příslušníci Policie ČR anglicky mluvícího cizince. Než jsme zjistili, co se děje, byli pryč. Před domem svítily majáky policejního auta.
Nevíte někdo, co se stalo? Kdo volal Policii? A napadá někoho, jak se ten člověk dostal k nám do domu, když na noc dům zamykáme?

teplo

(Čintalanová (1163)byt 20, 15. 11. 2013 14:34)

Dobrý den,
chtěla jsem se jen zeptat, jak jsou na tom ostatní na této straně vchodu.My máme úplně studené radiátory v bytě (strana od školy).Odvzdušněné jsou a přesto vůbec nehřejí.Asi je něco špatně.

Re: teplo

(Besserovi 1164, 16. 12. 2013 20:34)

Paní Čintalanová,
Podobný problém jsme řešili minulý rok. 3. 11. 2012 jsme sem vkládali příspěvek. Podívejte se, možná vám to pomůže.

Vondroušova 1164, jižní vchodové dveře (do ulice)

(Besserovi 1164, 16. 12. 2013 20:23)

Dobrý den,
dnes jsme si všimli, že vchodové dveře do ulice (vchod 1164) jsou rozbité. Pokud nejsou zamčené na zámek, lze je otevřít zvenku i zevnitř bez použití kliky/klíče. Nelze je zabouchnout.

STA

(Staňková, 15. 11. 2013 17:46)

Dobrý den,
chtěla bych se připojit k žádosti pana Műllera. STA již nefunguje, jak by měla, již 2 týdny. Upozornila jsem na to již před více než týdnem a nic. Vlastně přece jen něco - přišel pán od firmy Centrio a nabízel spolehlivě fungující TV.... Z nabídky naší STA zcela vypadla Nova a Prima. Ostatní zmíněné TV stanice po přeladění k dispozici jsou.

Využití STA

(Petr Műller, č.p.1161, byt č.7, 11. 11. 2013 12:24)

Delší dobu se pohybuji po nemocnicích a mrzí mne, že po návratu do bytu nelze naladit stanice NOVA, PRIMA, NOVA CINEMA, PRIMA COOL a BARANDOV. Domnívám se, že by to neměl být až tak velký a drahý problém. Zkušeností z domů ve Vondroušově ulici je určitě dost. Viz technik pan Paleček. Za případnou pomoc nebo radu děkuji.

koupě bytu

(Marie , 11. 7. 2013 10:20)

Dobrý den,
ráda bych vyzjistila, zda má někdo v našem SVJ zájem o prodej bytu. Má rodina hledá byt nejlépe 3+1 ke koupi v této lokalitě. Já sama jsem majitelkou bytu č. 13 vchod 1166/12. Pokud někdo má zájem o spolehlivého kupujícího, budu ráda za jakýkoliv kontakt. Děkuji . Marie Ördögová 733 101 207

Oprav

(Datko, 9. 7. 2013 19:11)

Chybička se vloudila na závěr přízpěvku - místo pana Hájka tam má být VANĚK. Omlouvám se.

Odpovědi do diskuse

(Datko Josef, 9. 7. 2013 19:08)

Dobrý večer,
omlouvám se pí. Besserové, že jsem nereagoval najeji telefon a SMS zprávu. Jak již napsala, opravdu jsem byl na dovolené. Po příchodě z dovolené pí. Vaňková okamžitě zabezpečila opravu dveří na vchodě 1164 z obou stran. Za to ji děkuji.
Středeční schůze SVJ - během letních prázdnin bude kancelář SVJ uzavřená, všechny připomínky, závady a dotazy volejte na tlf. 723 150129, nebo píšte na email, popřípadě zanechte vzkaz ve schránce SVJ. K vysvětlení bych chtěl jen upřesnit, že ve středu nebyvají schůze, ale kancelář je otevřena pro Vás. Schůze býva jen první týden v měsíci. Pro malý zájem však tyto středy zvažujeme zrušit. Dle stanov se musíme sejít jednou za čtvrt roku. Tím však nechci říct že je zrušíme. čaws ukáže.
Členové výboru a kontrolní komise mají také rodiny a chtějí také dovolenou.
VÝTAHY
Rekonstrukce výtahu proběhne od 22.7. do 3.9.2013 ve všech vchodech najednou. Máte pravdu že je čas dovolených, ale většina lidi to právě v tuto dobu chtěli aby se rekonstrukce provedla. O tom jestli tu bude průchozí dům, nebudu polemizovat. Stačí se podívat kolik vchodů své dveře vůbec nezamyká. Firmy budou mýt k dispozici klíče a budeme tlačit na ně, aby vchody dle možnosti zamykali. Kamerový systém nelze bez souhlasu 100% vlastníků bytových jednotek a najemníků instalovat. Smlsnul by si na nás stát s vysokou pokutou (stačí se zeptat jakehokolyv právnika).
Po skončení revitalizace výtahů ihned nastoupí firma na montáž mříží do sklepů, aby se tam dostal jen majitel, který bude mýt klíče. Zároveň v září bude probíhat rekonstrukce osvětlení stupaček ve vchodech na bezdotekové čidla.
Lyžiny - již jsme o tom tady diskutovali. Každý vchod musí mýt jeden bezbarierový vstup a to náš dům splňuje a tak o dalších lyžinách neuvažujeme a neplánujeme je.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na vyklízení bordelů ze sklepů. Bohužel mnoho lidí se dívalo jen z balkonů a vůbec je to nezájímalo. ŠKODA. Ty co se účastnili vyklízení, také jim věci neoatřili a přišli pomoc, záleží jim na tom, aby se u nás bydlelo lépe. K velkému překvapení se naplnili 3 kontejnery. Velké díky patří hlavně paní Hájkové (1166), paní Vlachové a panu Hájkovi, kteří v pátek dopoledné sami naplnili dva kontejnery. Díky.

Příspěvek po delší době

(Petra Besserová, 2. 7. 2013 18:29)

Zdravím,
všechny spolumajitele a diskutéry ;-)
Ve vchodě 1164 jsou asi od neděle 30.6. rozbité oboje dveře. Volala jsem na mobilní číslo tu na internetu na pana Datka, nezvedl to. Napsal jsem mu sms a žádná odpověď. Zřejmě dovolená? Dnes jsem náhodou potkala jednu členku našeho výboru a problém jí řekla. Byla ochotná a prý zavolá Optimis. Za což zde chci poděkovat.

Dále chci napsat, pokud by to někoho zajímalo, že středeční schůze SV
J se prý budou konat zase až od září.

Všem krásné prázdniny.
Petra Besserová

Re: Příspěvek po delší době

(Francová, 2. 7. 2013 20:02)

Dobrý den,
ráda bych se připojila k prosbě o opravení dveří v č.p. 1164. Jsou rozbité již minimálně od pátku a to nejen dveře do Vondroušovy ulice, kde je zevnitř zlomený klíč a pokud je někdo zamkne zvenku, pak se zevnitř nedají odemknout (což je zejména při odchodu s kočárkem velký problém, jelikož z druhé strany nejsou lyžiny), ale i dveře na druhé straně, tedy ke škole, podivně praskají a je evidentní, že s nimi bylo zacházeno velmi nešetrným způsobem.
Pochopím, že se může stát, že se někomu ve dveřích zlomí klíč, ale nejde mi na rozum, že dotyčný závadu ihned nenahlásí, případně nezajistí jejich opravu!?!
Dále bych ráda zopakovala návrh na instalaci bezpečnostních kamer minimálně ke vchodům do domů. Vzhledem k tomu, že rozličné závady dveří, či dokonce pokusy o jejich vypáčení, jsou zde poměrně častým jevem, navíc se blíží výměna výtahů, která má trvat cca 6 týdnů, a bude se konat v době letních prázdnin (kdy mnozí obyvatelé bytů budou na dovolených), a během které budou domy zřejmě po většinu dne otevřené a přístupné komukoli z ulice, bylo by dle mého názoru příhodné mít kontrolu nad tím, kdo do domu vstupuje a kdo a s čím z něj odchází. Navíc se domnívám, že již pouhá instalace kamer (která je v mnoha okolních domech běžná a hojně využívaná například i na chodbách před byty) by mohla případné nezvané návštěvníky, narušitele či zloděje od jejich nekalých úmyslů již předem odradit.
Francová


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »